Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method mostpopuler::head() should not be called statically in /home3/gjergjan/public_html/zile.al/wp-includes/plugin.php on line 405
Published On: Mër, Mar 19th, 2014

BB7: Valeri: “Kam fjetur me tre meshkuj”

vale-x-cunat-18.3Në dhomën e gjumit, Valeri së bashku me disa banorë të tjerë, nis një lojë lidhur me Enkelejdin, i cili është ende përgjumësh. Valeri nis ta thërrasë Enkelejdin ‘zemra’ dhe e pyet nëse do masazh. Enkelejdi qesh. Fatjoni dhe Juliana që ndodhen aty, gjithashtu i ngacmojnë ata të dy. Valeri i kërkon Julianës që kur të shkojë në sallon, t’i thotë banorëve që ai me Enkelejdin janë çift me njëri-tjetrin. Juliana pranon, duke qeshur dhe duke bërë batuta. Enkelejdi ngrihet nga krevati dhe nis të kërcejë. Ai shkon në sallon ku ndodhen edhe banorë të tjerë, dukë kërcyer e duke pirë birra.

Valeri shfrytëzon momentin për t’i thotë banorëve se ai dhe Enkeledji janë çifti më i ri aty brenda. Mikela është e para që reagon, duke i thënë se kanë mbështetjen e saj. Ndërsa Rigelsi kërkon të dijë më shumë rreth kësaj teme. Juliana u thotë banorëve se madje, ata edhe u puthën. Kaq mjaftoi për banorët, për të nisur një diskutim të gjatë rreth kësaj. Valeri që duket se po argëtohet me këtë lojë, ka vendosur t’i shkojë deri në fund. Ai u tregon banorëve se ka fjetur me tre meshkuj.

Arditi, të cilit nuk i pëlqeu loja e Valerit , largohet për në oborr. Pas Arditit, dalin edhe banorët e tjerë, për të kërcyer e dëfryer së bashku me Valerin që vazhdon t’i tregojë detaje mbi historinë e sajuar.

18 mars 2014 (gazeta-Shqip.com)

 

About the Author

Nje det me info

Dallimet mes një të dashuri dhe mashkullit të jetës suaj

Dallimet mes një të dashuri dhe mashkullit të jetës suaj

Gusht 2nd, 2014

Nga ta kuptoni nëse jeni me njeriun e jetës apo thjesht me një të dashur që është kalimtar dhe plot [...]

Si po financojnë terrorizmin paratë nga pengmarrjet e europianëve?

Si po financojnë terrorizmin paratë nga pengmarrjet e europianëve?

Gusht 1st, 2014

Investigim Presioni ndaj qeverive të ndryshme europiane, fitimprurës për Al-Kaedën. Më shumë se 125 [...]

Ukraina, rrugë e gjatë drejt një fillimi të ri

Ukraina, rrugë e gjatë drejt një fillimi të ri

Gusht 1st, 2014

Opinion Petro Poroshenko do t’i dërrmojë separatistët. Por ai nuk mund ta fshehë dot faktin se Kievi[...]

Turqi, femrat sfidojnë zv.kryeministrin me selfie e të qeshura

Turqi, femrat sfidojnë zv.kryeministrin me selfie e të qeshura

Gusht 1st, 2014

Historia e selfie dhe rrjeteve sociale filloi  dy ditë më parë, kur zv.kryeministri turk, Bulent Ari[...]

Alicia Keys në pritje të fëmijës së dytë

Alicia Keys në pritje të fëmijës së dytë

Gusht 1st, 2014

Këngëtarja e mirënjohur Alicia Keys ka zbuluar se është sërish shtatzënë në pritje të fëmijës së dy[...]Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home3/gjergjan/public_html/zile.al/wp-content/plugins/bonobo/bonobo.php on line 141
Sot 2
Shqiperia
29° / 18°
  • Kthjellët (dite)
  • Presioni 982mb
  • Era 4km/h
  • Lageshtira 78%