Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method mostpopuler::head() should not be called statically in /home3/gjergjan/public_html/zile.al/wp-includes/plugin.php on line 405
Published On: Mër, Mar 19th, 2014

BB7: Valeri: “Kam fjetur me tre meshkuj”

vale-x-cunat-18.3Në dhomën e gjumit, Valeri së bashku me disa banorë të tjerë, nis një lojë lidhur me Enkelejdin, i cili është ende përgjumësh. Valeri nis ta thërrasë Enkelejdin ‘zemra’ dhe e pyet nëse do masazh. Enkelejdi qesh. Fatjoni dhe Juliana që ndodhen aty, gjithashtu i ngacmojnë ata të dy. Valeri i kërkon Julianës që kur të shkojë në sallon, t’i thotë banorëve që ai me Enkelejdin janë çift me njëri-tjetrin. Juliana pranon, duke qeshur dhe duke bërë batuta. Enkelejdi ngrihet nga krevati dhe nis të kërcejë. Ai shkon në sallon ku ndodhen edhe banorë të tjerë, dukë kërcyer e duke pirë birra.

Valeri shfrytëzon momentin për t’i thotë banorëve se ai dhe Enkeledji janë çifti më i ri aty brenda. Mikela është e para që reagon, duke i thënë se kanë mbështetjen e saj. Ndërsa Rigelsi kërkon të dijë më shumë rreth kësaj teme. Juliana u thotë banorëve se madje, ata edhe u puthën. Kaq mjaftoi për banorët, për të nisur një diskutim të gjatë rreth kësaj. Valeri që duket se po argëtohet me këtë lojë, ka vendosur t’i shkojë deri në fund. Ai u tregon banorëve se ka fjetur me tre meshkuj.

Arditi, të cilit nuk i pëlqeu loja e Valerit , largohet për në oborr. Pas Arditit, dalin edhe banorët e tjerë, për të kërcyer e dëfryer së bashku me Valerin që vazhdon t’i tregojë detaje mbi historinë e sajuar.

18 mars 2014 (gazeta-Shqip.com)

 

About the Author

Nje det me info

Fshati “librari”, mes fjordeve norvegjeze

Fshati “librari”, mes fjordeve norvegjeze

Korrik 24th, 2014

Reportazh - Magjia e fshatit të vogël në buzë të fjordeve, që mund të të ofrojë katër kilometra raft[...]

Atentati: Oficeri gjerman që u përpoq të vriste Hitlerin

Atentati: Oficeri gjerman që u përpoq të vriste Hitlerin

Korrik 24th, 2014

Më 20 korrik të vitit 1944, një oficer 36-vjeçar i ushtrisë gjermane, koloneli Klaus Shenk, kont i S[...]

Kurdët, fituesit e vërtetë të konfliktit në Lindje të Mesme

Kurdët, fituesit e vërtetë të konfliktit në Lindje të Mesme

Korrik 23rd, 2014

Për qindra vjet ata u përndoqën nga turqit dhe arabët. Tashmë ata po veprojnë në autonomi të plotë n[...]

Shpenzimet: 10 mënyra si restorantet manipulojnë mendjen e klientit

Shpenzimet: 10 mënyra si restorantet manipulojnë mendjen e klientit

Korrik 23rd, 2014

Restorantet e kanë planifikuar mjedisin dhe menynë e tyre me aq detaje, në mënyrë që të manipulojnë [...]

Si po e instrumentalizon Putini tragjedinë e “Malaysia Airlines”

Si po e instrumentalizon Putini tragjedinë e “Malaysia Airlines”

Korrik 22nd, 2014

Reagimet e para të Putinit mbi katastrofën e “Malaysia Airlines” në Ukrainë dëshmojnë se ai po synon[...]Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /home3/gjergjan/public_html/zile.al/wp-content/plugins/bonobo/bonobo.php on line 141
Sot 25
Shqiperia
29° / 18°
  • pastë(natë)
  • Presioni 982mb
  • Era 4km/h
  • Lageshtira 94%